Radical30 World
Κάνετε κλικ σε μια φωτογραφία του Τίτλου ή στη λέξη Φόρουμ για να δείτε τα θέματα μας.

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Radical30 World
Κάνετε κλικ σε μια φωτογραφία του Τίτλου ή στη λέξη Φόρουμ για να δείτε τα θέματα μας.
Radical30 World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Πρόσφατα Θέματα
» 5 Μαρτίου 1943: Η μεγαλύτερη νίκη της Αντίστασης.
Το μουνί της Χάίδως!! EmptyΚυρ 06 Μαρ 2016, 12:59 από radical30

» Forsaken-2015 ******
Το μουνί της Χάίδως!! EmptyΔευ 22 Φεβ 2016, 10:13 από radical30

» The First Grader *******
Το μουνί της Χάίδως!! EmptyΔευ 08 Φεβ 2016, 13:05 από radical30

» Περί των "Κοινών Αγαθών"
Το μουνί της Χάίδως!! EmptyΠαρ 05 Φεβ 2016, 02:20 από radical30

» Ο δικός μου "χιονάνθρωπος"
Το μουνί της Χάίδως!! EmptyΤετ 03 Φεβ 2016, 06:11 από radical30

» Δημήτρης Βαρδαβάς
Το μουνί της Χάίδως!! EmptyΤετ 03 Φεβ 2016, 04:52 από radical30

» Η "Νονά"
Το μουνί της Χάίδως!! EmptyΣαβ 23 Ιαν 2016, 06:11 από radical30

Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Ψηφοφορία
Τροφοδοσία RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Παρόντες χρήστες
35 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 35 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 151, στις Τρι 19 Νοε 2019, 12:57

Το μουνί της Χάίδως!!

Πήγαινε κάτω

Το μουνί της Χάίδως!! Empty Το μουνί της Χάίδως!!

Δημοσίευση  radical30 Τετ 13 Φεβ 2013, 03:44



"Αιδοίο ρέπλικα"
της Άννας Κουρουπού

Ο γιατρός στην Καζαμπλάνκα, πριν τον αποχαιρετήσω συγκινημένη, μου είπε σεξ έπειτα από 40 μέρες και προσεκτικά. Δονητές διαφόρων μεγεθών, χοντρά δάχτυλα φίλης τυλιγμένα με βαμβάκι και προφυλακτικά κατάφεραν με επιτυχία να δώσουν μορφή σε έναν επίκτητο κόλπο. Χύθηκαν πολλά δάκρυα πόνου. Σαν την μάνα που γεννά, εγώ γεννούσα την ίδια μου τη ζωή στα 25 μου. Πριν, βίωνα μια πραγματικότητα που δεν επέλεξα εγώ. Εύλογα θα αναρωτηθεί κανείς.

«Και τώρα, ζεις το όνειρό σου;»

Κατά το ήμισυ. Είχα επιτέλους στα σκέλια μου ενα υπέροχο, πανέμορφο αιδοίο. Ολοζώντανο. Μια μασκοφόρος κοινωνία με τα στερεότυπά της μου άφησαν έναν δρόμο μονάχα. Πορνεία. Αυτό έμαθα, αυτό έκανα.
Ένα αιδοίο, έστω και ρέπλικα, έχει πολλές πιθανότητες για καλή σταδιοδρομία σε τέτοια μονοπάτια, τουλάχιστον στις αρχές του '90.

Είχα ολοκληρωθεί πια. Κατάξανθη στα μέσα της άνοιξης, καινούρια γυναίκα, όμορφη και ακόρεστη. Κοιμόμουν με ένα ερώτημα σφηνωμένο στο κεφάλι μου. Πώς να είναι άραγε να κάνεις σεξ βλέποντας το ταβάνι και όχι το στρώμα; Ένα μπουρδέλο, Ζήνωνος και Ακομινάτου στο Μεταξουργείο, έλυσε όλες τις απορίες μου. Εκεί γαλουγήθηκα, στον πρώτο όροφο.

Μια ξύλινη σκάλα οδηγούσε σε ένα μεγάλο σαλόνι υποδοχής γεμάτο παγκάκια και καρέκλες. Τέσσερις πόρτες βαμμένες με μαύρη λαδομπογιά με πήγαιναν περίπατο, πότε στην κόλαση και πότε στον παράδεισο. Άβγαλτη ηθοποιός σε πρεμιέρα θεάτρου. Τόσο τρακ. Οι προσδοκίες μου μικρές. Βάφτηκα με φοβερή επιμέλεια, αγνοώντας πως σε μια ώρα θα είχαν σβηστεί όλα από το πρόσωπό μου.

Η ατσαλοσύνη της καύλας δεν υπολογίζει την απόχρωση του κραγιόν. Δεν θυμάμαι τον πρώτο, ήταν σαν σε όνειρο. Σε αντίθεση με τη λεωφόρο Συγγρού. Είχε μελώσει το μυαλό μου απ' το σιρόπι, ενώ έφερνε πίκρα ο φόβος και η άγνοια του τι πρέπει να κάνω. Οι οδηγίες χρήσης απ' την «υπηρεσία» του μαγαζιού ξεχάστηκαν σε χρόνο dt. Το κορμί βρήκε τους δικούς του δρόμους. Γλυστρούσε όπου ένιωθε άβολα, αντιστεκόταν όταν πονούσε, ίδρωνε στην ανείπωτη και συνάμα πρωτόγνωρη ηδονή, από τους λαγόνες ως τα γόνατα.

Παρθένα-πόρνη να ανακαλύπτει τον έρωτα και τα μυστικά του. Μαγεία. Έλαμπα. Ούτε ένας σχεδόν δεν έφυγε, ούτε ένας δεν κατάλαβε πως δεν γεννήθηκα κορίτσι. Ανυποψίαστα μυαλά άλλων εποχών. Εκτός από τους μυημένους του είδους, με την υπεροψία χαραγμένη στα μάτια-ξέρω τι είσαι, δεν με ξεγελάς. Ναι, από τότε υπήρχαν μαλάκες. Φαντάροι, πόσοι φαντάροι!

Ομορφιά γύρω μου, πάνω μου, μέσα μου. Φαλλοί σαν γλυπτά, περήφανα παγώνια στη θέα μου. Χωρίς ψήγμα ντροπής, ναι, ήμουν πολύ ευτυχισμένη. Αν δεν το καταλαβαίνεις, βάλε το όνειρό σου κάτω και δες αν έγινε πραγματικότητα. Λένε, πως η πουτάνα παίρνει ζωή με κάθε εκσπερμάτιση μέσα της. Σίγουρα είναι αλήθεια. Το χρήμα ήταν σε δεύτερη μοίρα εκείνες
τις μέρες...

* Το βιβλίο της Άννας Κουρουπού "Γιατί δεν έχω σαν το δικό σου μαμά;" κυκλοφορεί από τις εκδόσεις Ποταμός.


πηγή: protagon.gr
radical30
radical30
Admin

Εγγραφή : 28/09/2009
Δημοσιεύσεις : 3499
Τόπος : Πόρτο Ράφτη
Ηλικία : 93

http://radicalrvolution-radical30.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης